Kayhan City Hotel Hakkında

Heykel, Bursa'nın tarihi merkezidir. Binlerce yıldır geleneklerle yaşamış tarihi binalar, camiler, türbeler, çeşmeler ve yöre halkı, esnaf, havlucular, bıçakçılar, kuyumcular, ipekçiler... Ulu Cami'nin kalbinde, tarihi Koza Han'ın hemen uzantısında ve tüm cazibe merkezlerinin yanı başında, sırtını Uludağ'a yaslamış tarihi atmosferin tam ortasında bir hizmet deneyimi sunan Kayhan City Hotel'de modern çizgileri ile huzurlu konaklama imkanı sağlar. Nazik insanlar tarafından sunulan eşsiz hizmetlerle yenileneceksiniz. Kayhan City Hotel, Bursa tarihi merkezin kalbinde, kalitesini sunan otelimiz %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle sizleri misafir etmekten mutluluk duyar. Mükemmel olmayı hedefleyen otelimiz, tarihi Bursa deneyimini yaşatmaktadır Şehirde olağanüstü ve harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Hanlar bölgesinde yer alan Hotelimiz, göz kamaştırıcı iç dizaynı ve modernliği ile misafirlerimize eşsiz bir deneyim sunar. Ulu Cami, Kapalı Çarşı, Teleferik, Tramvay, Koza Han, İpek Han ve diğer Hanlar, Osmangazi/Orhangazi Türbesi, Tophane Saat Kulesi, Yeşil Türbe, Panaroma 1326 Bursa Fetih Müzesi, Kent Müzesi'ne yürüme mesafesindeki konumuyla Kayhan City Hotel'i asla unutmayacağınıza inanıyoruz. Engelli odalarımız da mevcuttur.SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM POLİTİKAMIZ

Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede konaklama deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda;

Yasal Gereklilikler

Tüm ürün ve hizmet süreçlerimizde yasal mevzuata ve hukukun üstünlüğüne saygı duyarak, Ulusal ve Uluslararası Kanunlara ve ilgili diğer kanunlara, kurumumuzun uymakla yükümlü olduğu diğer şartlara uygun hareket ediyoruz.

Paydaşlarımızın Güvenliği ve İnsana Yatırım

Tüm paydaşlarımız en değerli varlığımızdır.

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve dahi tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği önceliğimizdir. Sağlık ve güvenlik bilincini arttırmaya yönelik tüm çalışanlarımıza sürekli eğitimler verilmekte, riskler sürekli gözden geçirilmekte ve gelişen şartlar doğrultusunda riskleri azaltmaya yönelik teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve titizlikle uyguluyoruz.

Tüm paydaşlar fikir, inanç özgürlüğüne sahip olup kimseye dil, din, ırk, cinsiyet, sosyal, sınıf, yaş ve birlik üyeliği gibi konularda ayrımcılık yapmıyoruz. İnsan haklarının korunması temel kuralımızdır.

Misafir Memnuniyeti

Misafirlerimiz var olma sebebimizdir. Her türlü kaynaktan gelen tüm misafir öneri ve şikayetlerini takip etmek, şikâyetleri etik davranış kurallarına uygun şekilde çözümlemek ve misafirlerimizi bu konuda şeffaf şekilde bilgilendirerek şikâyetleri kendimiz için fırsata dönüştürmeyi sağlıyoruz.

Çevreye Saygı ve Doğal Yaşamı Koruma

Tüm faaliyetlerimizde doğal çevreyi korumaya olan bağlılığı ilke edinerek ve kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlamayı, sıfır atık kapsamında atık miktarımızı azaltarak ve oluşanların da geri dönüşümünü sağlayarak doğaya zararsız hale getirmeyi, iklim değişikliğini azaltmayı ve biyoçeşitliliğin ve ekosistemin korunması konusunda hassasiyet gösteriyoruz.

Enerji Tasarrufu

Otelimizde enerji kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, enerji performansımızı sürekli iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Gıda Güvenliği - Hijyen

Gıda Güvenliği ilkelerine uygun hizmet sunmak için gıda zinciri boyunca gıda güvenliği yönetim sistemi şartlarına uygun, hijyen şartlarını da ön planda tutarak sürekli iyileştiriyoruz.

Yerel Ekonomiye Destek ve Sürdürülebilirlik

Yerel ekonomiye olan katkımızın farkındayız, bu sebeple tedarikçilerimizin ve hammaddelerimizin %80'i yereldir. Sürdürülebilir turizm için, daha az enerji, su, atık, üreten, çevre dostu satın alma yapıyoruz.

Adres

Kayıhan Mah. Kirişçikızı Sok. No:5, Osmangazi